Czuwaj Przemyśl

Czuwaj Przemyśl

Aktualności

Minęły trzy miesiące odkąd w nasze ręce zostało przekazane Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!

Minęły trzy miesiące odkąd w nasze ręce zostało przekazane Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!
Po tym czasie nadal nie mamy bilansów, ani dokumentów księgowych, aczkolwiek pozostałe kwestie zaczęły się normować.
 
Jesteśmy szczęśliwi, że przybywają nowi sponsorzy, partnerzy, o czym dowiadujecie się na fb. Staramy się współpracować wszyscy w myśl dewizy: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” obalając tym samym abosulutum dominium – wychodząc z założenia, że tylko razem możemy więcej. Wspólnie staramy się jako Zarząd, sympatycy, kibice działać dla dobra klubu. Jest naprawdę wiele pracy przy obiekcie, stąd już w tym miejscu prośba o wsparcie naszych działań i pomoc na wielu płaszczyznach: organizacja meczy, sprzątanie czy inne czynności potrzebne do utrzymania porządku na obiekcie. Została zrobiona aeracja, co myślimy, że od razu dało wymierne korzyści. Na bieżąco kosimy, sprzątamy, czy nawet wyrywamy chwasty i plewimy stadion.
 
Udało się posprzątać biuro, zdobyć nowe meble, przerobić salę obok biura w mini salę konferencyjną, po to by chociażby prowadzić spotkania z trenerami, czy sponsorami. Zakupiliśmy ponadto: stroje dla seniorów, młodzików, orlików, dresy dla młodzików. W większości wsparciem byli sponsorzy, ale także rodzice trenujących u nas dzieci. Niestety musieliśmy też zakupić nowy traktorek do koszenia trawy.
 
Wraz z UKS Orlik Przemyśl stworzyliśmy grupę naborową przy SP 4. Chodzą tam najmłodsi wielbiciele sportu. Coraz więcej dzieci i młodzieży do nas przybywa co nas dodatkowo motywuje do większego działania, bo to dzieci mają w przyszłości stanowić o sile zespołu seniorów. Wprowadziliśmy treningi bramkarskie z trenerem, który kiedyś u nas bronił – Panem Stanisławem Chomą, a także treningi motoryczne z Panią Magdalena Prokopska. Staramy się ciągle powiększać nasz sztab i podnosić umiejętności naszych zawodników.
Podczas spotkań u siebie jest strefa dla dzieci, gdzie najmłodsi mogą poćwiczyć i spróbować swoich sił w różnych torach przeszkód. Jest to też dodatkowa gratka dla rodziców, którzy w czasie zabawy dzieci mogą spokojnie pooglądać mecz. Na mecze zaczął dość regularnie przyjeżdżać foodtruck, gdzie można zjeść co nieco, ale również napić się kawy. Na każdym meczu jest spiker.
 
W Stowarzyszeniu pojawiło się kilku sponsorów i partnerów co jest dla nas nie lada pomocą. Wciąż szukamy osób, które wspierałyby klub i ambitne plany na przyszłość.
A jak seniorzy? Wciąż jesteśmy w strefie spadkowej, jednak gra naszego zespołu naprawdę się poprawiła i w wielu meczach brakowało nam po prostu szczęścia i mamy nadzieję, że drużyna naprawdę się zżyła ze sobą, a my przy okazji z nią. Zresztą nad całą atmosferą drużyny oprócz trenera i samych zawodników czuwa nasz niezawodny kierownik drużyny. Wciąż podejmujemy rękawice i walczymy do samego końca. Niestety by zbudować drużynę było czasu naprawdę mało uzupełniliśmy drużynę, lecz niestety ławka rezerwowych jest zbyt wąska. Szykujemy już pomału transfery na kolejną rundę.
 
Otworzyliśmy również nasz sklep z gadżetami, których z czasem będzie coraz więcej.
 
Co nam potrzeba?
 
-funduszy
-sponsorów
-rąk do pomocy
 
Bądźcie z nami i wspomagajcie nas!

Udostępnij