Czuwaj Przemyśl

Nasi Partnerzy

KEEZA

KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. W ostatnim ubraliśmy już kilkaset klubów w kraju a także np. legendarna Pogoń Lwów. W całej Polsce w strojach sportowych KEEZA grają setki klubów oraz aż 12 regionalnych Związków Piłki Nożnej. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig od IV ligi do c-klasy w tym również Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Tomadex

Partner techniczny Czuwaju!
Tomadex S.C. od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów. Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

Insoft.net

Jednym z głównych obszarów naszej działalności, jest obsługa informatyczna firm z Przemyśla i jego okolic. Zakładasz firmę? Pomożemy Ci zaprojektować i wykonać infrastrukturę teleinformatyczną jak również monitoring w twoim przedsiębiorstwie a także dostarczymy niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie dla twojej firmy a na koniec uruchomimy stronę internetową. Zapewnimy również opiekę informatyczną w późniejszym okresie funkcjonowania twojego przedsiębiorstwa.
Poza tym zakupicie sprzęt komputerowy i kasy fiskalne w dobrej cenie!

DERBY

Firma Debry 2 Urszula Kaniowska powstała w 2010 roku i bardzo prężnie rozwija się na terenie miasta Przemyśl oraz okolic, oferując swoim klientom bardzo szeroki zakres usług w pracach ziemnych. Cechuje ich mały sprzęt, który wiele potrafi i jest w stanie wykonać wielkie zamówienia. Mają duże doświadczenie w pracach ziemnych, również pod okiem archeologów. Posiadają szerokiej gamy koparki wraz z osprzętem oraz wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem. Cechują się profesjonalizmem i precyzją.

tadex-pol

Firma Tadex-Pol z siedzibą w Binczarowa 142 33-332 Florynka. Firma rozpoczęła działalność budowlaną w 1991 roku (wcześniej pod nazwą Firma Usługowo-Budowlana Tadek). Specjalizuje się w pracach związanych z kompleksowym wykonawstwem wszelkiego rodzaju robót żelbetowych i zbrojarskich na obiektach budowlanych (inżynieryjnych, przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, handlowych i wielu innych).

Painters Force LTD

Painters Force to firma z 20-letnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym zespołem świadczącym usługi na terenie całej Wielkiej Brytanii. Specjalizujemy się w remontach, remontach nieruchomości komercyjnych i handlowych, przemysłowych, mieszkaniowych, prywatnych.
Zakres od malowania i dekorowania, taśm i fug, tynkowania i mikrocementu.
Szczycimy się naszą reputacją, profesjonalizm i dyskrecja są dla nas drugą naturą, a to pozwala nam skupić się na tym, co naprawdę ważne: „Jakość pracy i dbałość o szczegóły”.

Pizzeria Ramzes

Pizzeria Ramzes powstała w 1997 roku. Znajduje się w Przemyślu przy ulicy Krasińskiego 26. Pizzeria dostarcza pizzę na nasz stadion!

Oknoterm

Firma OKNOTERM z siedzibą w Przemyślu przy ulicy Batorego 3. Producent okien, drzwi i rolet. Już od ponad dwudziestu lat wyposażają domy Klientów w produkowane przez nich nowoczesne i wysokiej jakości okna i drzwi PCV i aluminium.

Mscorp

Firma współpracująca ze wszystkimi kluczowymi Bankami w Polsce. W trudnych przypadkach korzystamy z Funduszy Prywatnych bez BIK/BIG/KRD. Oferty przygotowujemy metodami przychodu, jak i dochodu. Nasze usługi skierowane są do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie czas i chcą pozostawić kwestię finansowe specjalistom. Pozyskujemy środki dla Firm, osób prywatnych w tym hipoteki.

Aquawiert

Firma AQUAWIERT Spółka z o.o. od kilku lat prowadzi swoją działalność w zakresie wiercenia studni głębinowych oraz prac wiertniczych. Posiada specjalistyczny sprzęt wiertniczy, kadrę pracowników mających niezbędne uprawnienia Urzędu Górniczego oraz kilkunastoletni staż pracy na wiertniach.
Gwarantuje terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług.
Jesteśmy gotowi służyć radą, odpowiedzieć na pytania, przedstawić ofertę cenową oraz przeprowadzić oględziny terenowe.
Zasięgiem swojego działania obejmuje województwo podkarpackie i ościenne.

Ubezpieczenia Alicja Kopczak

Ubezpieczenia Alicja Kopczak z siedzibą ulica Franciszkańska 22 w Przemyślu.
Szereg różnych ubezpieczeń m.in na życie, zdrowotne, domu, samochodów i wiele wiele innych w dobrej cenie i przy profesjonalnej obsłudze już dziś.

Almar

Firma przewozowa “Almar” z siedzibą w Przemyślu przy ulicy Dworskiego 106. Dzięki nim nasi zawodnicy i kibice bezpiecznie jeżdżą na mecze. Dziękujemy za bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do naszego klubu.

Alfa Komputer System

Firma Alfa Komputer System z siedzibą przy ulicy Krasińskiego 26 w Przemyślu. Dzięki firmie, Czuwaj kontaktuje się internetowo z resztą świata.Alfa Komputer System to firma działająca w branży komputerowej oraz telekomunikacyjnej od 2005 roku. Od tego czasu firma ciągle rozwija się dostosowując swoje usługi wobec potrzeb klientów.ALFAKS dostarcza Internet najwyższej jakości z wykorzystaniem technologii światłowodowej na terenie Przemyśla oraz radiowej w całym powiecie przemyskim.Usługi kierowane są dla Klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych. Od 2017 roku dostarczamy również Telewizję dla naszych Abonentów.Firma posiada salon komputerowy z serwisem i biurem obsługi dla Abonentów Internetu.

Biotherm

Producent grzejników ,który pisze o swojej działalności tak: “DZISIAJ JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA WNOSI CIEPŁO I PIĘKNO DO DOMÓW TYSIĘCY NASZYCH KLIENTÓW. Z RADOŚCIĄ ODDAJEMY W PAŃSTWA RĘCE KATALOG PREZENTUJĄCY KOLEKCJĘ NASZYCH PRODUKTÓW. MAMY NADZIEJĘ, ŻE OWOCE NASZEJ PRACY BĘDĄ PAŃSTWU DOBRZE SŁUŻYĆ, DAJĄC SATYSFAKCJĘ I WIELE CIEPŁA

Arle

Firma “ARLE” z siedzibą przy ulicy Jasińskiego 32D w Przemyślu.
Jest to firma rodzinna od 24 lat na rynku. Zajmuje się techniką grzewczą, sanitarną, fotowoltaiką oraz w ofercie mamy narzędzia.
Prowadzi stacjonarną sprzedaż produktów w hurtownii. Niskie ceny, dobra jakość i obsługa klienta od lat zapewnia firmie wielu klientów, którzy chętnie wracają do firmy.

Montel

W okresie naszej dotychczasowej działalności nabyliśmy niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie projektowania i wykonawstwa n/w instalacji:
instalacji elektrycznych
instalacji teletechnicznych
instalacji komputerowych
instalacji sygnalizacji pożaru i alarmowych

Speed-Bud

Firma budowlana z Ostrowa

Romarco

“Romarco” S.C. FHU Roman Targosz Marek Starzec. Firma zaopatrująca hurtownie w branży hydraulicznej, instalacyjnej. Przeważającą działalność firmy stanowi: Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego.

Galan Polska

Firma Galan Polska jest oficjalnym przedstawicielem firmy Galan na terenie Polski. Od pięciu lat prężnie działamy w dziedzinie ogrzewania. Setki zadowolonych klientów oraz czas spędzony na rozmowach daje nam bogate doświadczenie w tematach kotłów elektrodowych. Pełny profesjonalizm, miła i kompetentna obsługa idąca wraz z jakością produktów marki Galan pozwala nam być liderem w dystrybucji na naszym rynku.

KURPIEL NIERUCHOMOŚCI

Działamy w branży nieruchomości od wielu lat. Nasz zespół tworzą doświadczeni i młodzi ludzie, co pozwala nam spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku tworzymy nowe marki, a Ty możesz liczyć na w pełni kompleksową obsługę.