Czuwaj Przemyśl

Aktualności

Transfery przed rundą wiosenną.

Zaczynamy prezentację naszych nowych zawodników.
Transfer #1 🔥🔥🔥
Pierwszym z nich jest Krystian Bielec, zawodnik występujący przez wiele sezonów w Pogórzu Dubiecko. Jest doświadczonym bramkarzem, który przychodzi na zasadzie transferu definitywnego.
Witamy na pokładzie, życzymy wielu czystych kont!!
Transfer #2 🔥🔥🔥
Drugim z nich jest Aleks Baniecki, występujący na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. Młody, perspektywiczny, ale również przebojowy zawodnik przychodzi do nas na zasadzie wypożyczenia z UKS Orlik Przemyśl, który jest kuźnią talentów i również Brązowym medalistą Polski U-17 w Futsalu. Aleks również grał w drużynie Stali Mielec, a poprzednią rundę spędził w drużynie San Hureczko.
Witamy na pokładzie, życzymy wielu świetnych występów!!
🤍💛❤
Transfer #3🔥🔥🔥
Trzeci nasz transfer to Piotr Wierzchowski, który przychodzi na zasadzie transferu definitywnego z drużyny Tęczy Jankowice. Piotrek występuje na pozycji pomocnika. Jego wszechstronność pozwala na ustawienie go w każdym sektorze boiska.
Witamy na pokładzie i życzymy wielu kapitalnych występów.
Czwarty transfer to Kacper Osiadły nasz wychowanek, który ostatni czas spędził w SMS Jarosław. Kacper przychodzi na zasadzie transferu definitywnego i występuje na pozycji pomocnika. Cieszymy się, że wracasz do nas na Serduszko.
Witamy na pokładzie i życzymy wielu sukcesów w naszej drużynie.

Udostępnij